6 Way Metal 125A Fuse Switch Box with 100A Main Switch and Surge LSFS100/3F
- Brand: Live
In stock
6 Way Metal 125A Fuse Switch c/w 100A Main Switch and 20/40kA DP Surge Protective 3 Fuse (63/80/100A)
- Product Type:Metal Switch Fuse Box
- Current Rating:125
- Product Code:LSFS100/3F
- Current Rating:125
- Product Code:LSFS100/3F
Related
Be the first to review “6 Way Metal 125A Fuse Switch Box with 100A Main Switch and Surge LSFS100/3F” Cancel reply